Головна Life style Секрети приготування ідеальної запеченої картоплі

Секрети приготування ідеальної запеченої картоплі

by Max
Секрети приготування ідеальної запеченої картоплі

Така картопелька просто зводить з розуму, бо неможливо перестати її їсти. Хрумка скоринка та м’яка середина. Це ідеальна запечена картопля. І досягнути такого результату легко. Читайте далі в статті секрети приготування.

Подробиці

Найголовніший секрет полягає в попередній підготовці картоплі до запікання. Отже, її треба почистити та розрізати навпіл. Залийте холодною водою. Покладіть кілька шматочків льоду, сіль. Через 8 хвилин поставте на вогонь. Як тільки вода дійде до кипіння, тоді через 3 хвилини зніміть з плити та злийте воду.

Деко змастіть олією. Викладіть картоплю, яка повинна трохи охолонути. За бажанням додайте спеції, сіль, часник. Поставте запікатися при 200 градусах на 40 хвилин.

Картопля за цим методом виходить ароматна, апетитна, з хрусткою скоринкою та дуже ніжна всередині.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.