Головна Новини Рух транспорту на вулиці Інститутській тимчасово перекриють

Рух транспорту на вулиці Інститутській тимчасово перекриють

by Max

Схеми курсування громадського транспорту буде змінено, а водіїв власних авто закликають завчасно планувати маршрут.

У Хмельницькому через аварійні роботи на тепломережі сьогодні, 1 березня, з 20-ої години перекриють рух транспорту на вулиці Інститутській. Обмеження триватимуть до 6-ої ранку 2 березня.

Як повідомляють у пресслужбі міської ради, відновлюватимуть тепломережу, яка проходить під проїжджою частиною дороги по вулиці Інститутській, на ділянці від будинку № 17 в напрямку будинку № 20.
Громадський транспорт (тролейбуси та автобуси) курсуватиме в напрямку центру міста та у зворотньому напрямку вулицею Тернопільською.

Власників авто просять заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи обмеження.

Перелік тролейбусних та автобусних маршрутів, що змінено: № 2А «Катіон – Озерна», № 7А «Катіон – Ракове», 11А «Катіон – Озерна», № 16 «Катіон – Гречани», № 17 «Катіон – Автовокзал № 1», № 21 « Катіон – Автовостанція № 1», № 22 «Катіон – Озерна», № 26 «Вул. Північна – Катіон», № 29 «Озерна – Катіон», № 29А «Озерна – Катіон», № 35 «Озерна – Катіон», № 36 «Книжківці – Катіон», № 47 «Перший Парковий – Катіон», № 49 «Озерна – Катіон», № 49А «Озерна – Катіон» та № 51 «Катіон – Ракове».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.