Головна Новини Релігійна громада на Летичівщині покинула московський патріархат

Релігійна громада на Летичівщині покинула московський патріархат

by Max

Храм у селі Рожни передали до Православної церкви України.

На Хмельниччині триває процес переходу релігійних громад і передача храмів УПЦ московського патріархату до Православної церкви України. Вчора, 26 квітня, таке рішення на зборах релігійної громади одностайно прийняли жителі села Рожни Кудинського старостату. Про це повідомляє Летичівська селищна територіальна громада.

«Храм Покрови Пресвятої Богородиці в села Рожни побудований у 2014 році за кошти й за участю пайовиків колишнього сільськогосподарського підприємства «Нива», жителів та уродженців цього села, які зробили свій внесок в облаштування храму, подарували чимало атрибутів для релігійних богослужінь. Керовані патріотичним прагненням і національною самосвідомістю мати сільського духовного оберега, відвідувати свою рідну церкву, брати участь у богослужіннях українською мовою, жителі Рожнів вирішили зробити рішучий крок і прийняли важливе рішення», – зазначають на сторінці громади.

Усі з 53 учасників зборів одностайно проголосували за те, щоб сільський храм відтепер належав до ПЦУ.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.