Головна Новини Пожежі на Хмельниччині – більшість випадків пов’язана з займаннями сухої рослинності

Пожежі на Хмельниччині – більшість випадків пов’язана з займаннями сухої рослинності

by Max

Протягом кількох днів в області зберігатиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

За добу, що минула, вогнеборці області шість разів залучалися до гасіння пожеж. Палали господарчі споруди та екосистеми. Про це розповіли у пресслужбі Головного управління ДСНС у Хмельницькій області.

У Хмельницькому районі в селах Купіль та Самчики пожежники загасили полум’я у господарчих спорудах. Наразі встановлюються причини та обставини, за яких виникло займання.

Більша частина викликів була пов’язана із гасінням пожеж в екосистемах. Суха рослинність горіла поза межами сіл Чорна та Іванківці Кам’янець-Подільського району, а також Коров’є і Райківці Хмельницького району.

Всі пожежі на відкритій місцевості вдалось швидко приборкати, обійшлося без нещасних випадків.

Проте метеорологи попереджають, що від сьогодні до 27 травня на території області зберігатиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Погодні умови сприятимуть швидкому розповсюдженню вогню в екосистемах. Тож жителів області просять свідомо поводитися з вогнем.

Читайте також: На Хмельниччині затримали ділка, який був у міжнародному розшуку

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.