Головна Новини Повернувся додому на щиті: у Кам’янці-Подільському простилися з Анатолієм Хапіцьким

Повернувся додому на щиті: у Кам’янці-Подільському простилися з Анатолієм Хапіцьким

by Max
Повернувся додому на щиті: у Кам’янці-Подільському простилися з Анатолієм Хапіцьким

Солдат Збройних сил України загинув внаслідок аварії під час проходження військової служби.

Вчора, 15 червня, у Кам’янці-Подільському простилися з українським захисником. Додому на щиті назавжди повернувся 53-річний кам’янчанин Анатолій Хапіцький. Як повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко, воїн загинув внаслідок аварії 8 червня 2024 року, яка сталася під час проходження військової служби.

У Сквері Героїв відбулося загальноміське прощання з захисником. Проводжали в останню путь Анатолія Хапіцького його рідні, близькі та жителі громади.

«Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Захисника, висловлюємо щирі співчуття його родині та близьким. Не існує таких слів, які могли б полегшити біль втрати для батьків, рідних. Але знайте, що громада розділяє ваше горе. Щирі співчуття. Вічна пам’ять воїну», – слова підтримки родині полеглого захисника висловили у Кам’янець-Подільській громаді.

Прощання Анатлій Хапіцький

Анатолій Хапіцький прощання

Кам'янчанин Анатолій Хапіцький

53-річний кам’янчанин Анатолій Хапіцький загинув 8 червня 2024 року внаслідок аварії, яка сталася під час несення військової служби. Фото: пресслужби Кам’янець-Подільської міськради.

Читайте також: На Хмельниччині попрощалися з загиблими захисниками України

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.