Головна Новини Понад 200 тисяч гривень видурили шахраї у двох жительок Хмельниччини

Понад 200 тисяч гривень видурили шахраї у двох жительок Хмельниччини

by Max

До однієї зателефонував «оператор телефонної компанії», а до іншої – «банкір».

У 61-річної жительки області з банківських рахунків зникло понад 200 тисяч гривень після того, як вона виконала інструкції нібито оператора мобільного зв’язку. Про це повідомляють у Хмельницькому районному управлінні поліції.

«До 61-річної жінки зателефонував невідомий і представився оператором мобільного зв’язку. Шахрай запропонував під’єднати послугу електронної сім-картки. Потерпіла виконала вказівки шахрая, після чого її номер було заблоковано. Пізніше, уже в банку, жінка дізналась, що з її карткових рахунків зникло понад 200 тисяч гривень», – зазначили правоохоронці.

А на Ізяславщині на 29 тисяч гривень шахраї ошукали місцеву жительку, інформує сектор комунікації поліції Хмельницької області. Шахрайство відбулося за однією з найрозповсюдженіших схем — «Дзвінок зі служби безпеки банку».

«До поліції звернулась 38-річна жителька міста Ізяслав. Жінка розповіла, що до неї зателефонував невідомий та представився працівником банку. У розмові він випитав усю фінансову інформацію, після чого з рахунку потерпілої зникло 29 тисяч гривень», – зазначають правоохоронці.

За двома фактами шахрайства розпочаті кримінальні провадження.

Поліцейські наголошують: у разі, якщо вам телефонують з невідомих номерів і представляються банкірами — одразу припиняйте розмову. Краще особисто зателефонувати до вашого банку і дізнатись стан свого рахунку. Також зловмисники можуть представитися оператором телекомпанії, працівником держустанови, соціальної служби тощо… Поліцейські радять – перш ніж виконувати будь-які вказівки, перевіряйте інформацію, зателефонувавши за офіційним номером і впевніться, що вас не намагаються ошукати.

Читайте також: На Дунаєвеччині тракторист вкрав стовп

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.