Головна Новини Підпільний цех, де підробляли брендовий одяг, викрили у Хмельницькому

Підпільний цех, де підробляли брендовий одяг, викрили у Хмельницькому

by Max
Підпільний цех, де підробляли брендовий одяг, викрили у Хмельницькому

Правоохоронці вилучили продукції на понад 3,7 мільйона гривень.

На Хмельниччині ліквідували підпільний цех з незаконного пошиття так званого «брендового» одягу, а також вилучили продукції на понад 3,7 мільйона гривень. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

«Не маючи ліцензій, у виробничих приміщеннях обласного центру, зловмисники облаштували цех з виготовлення спортивного «брендового» одягу. На пошиту у таких умовах продукцію шили емблеми та етикетки відомих брендів, та у подальшому реалізовували підробки через посередників, а також у месенджерах «Viber» та «Telegram» за нижчою ціною, ніж оригінал», – розповіли деталі злочинної схеми у прокуратурі.

Під час обшуків у місцях виготовлення, зберігання та збуту фальсифікату вилучено понад 2 тисячі 200 одиниць готової продукції, обладнання, фурнітуру, комп’ютерну техніку, чорнові записи тощо. Загальна вартість вилученого становить понад 3,7 млн грн.

Наразі, зазначають у прокуратурі, проводяться слідчі дії та розпочате досудове розслідування.

Читайте також: У Хмельницькому затримали «закладчика» наркотиків

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.