Головна Новини Під Бахмутом загинув Віталій Курсов з Хмельницького району

Під Бахмутом загинув Віталій Курсов з Хмельницького району

by Max

Герою назавжди залишиться 34 роки.

Захищаючи Україну від російських окупантів, 7 квітня загинув Віталій Курсов. Герой був родом з Городка, але проживав у Хмельницькому. Прощатимуться з полеглим воїном в обласному центрі. Про це повідомили представники Городоцької міської ради.

За їх словами, Віталій Валерійович закінчив у Городку загальноосвітню школу №4. Був опорою та підтримкою мамі й усій родині. Але у перші дні масштабної війни, він сказав «хто, як не я», й пішов захищати нас і усю країну від російської навали.

Віталій Курсов загинув 7 квітня під Бахмутом Донецької області. Йому назавжди залишиться 34 роки. Прощатимуться з полеглим Героєм у Хмельницькому на вулиці Князя Святослава Хороброго, 5 (колишня вулиця Толстого). Прощання заплановане на 8-у ранку 11 квітня.

«Шановні городоччани, вшануйте нашого Героя хвилиною мовчання і знайдіть можливість попрощатися з нашим Захисником», — зазначили у Городоцькій міськраді.

Читайте також: У Шепетівці попрощалися з полеглим воїном Графом Афанасіядє

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.