Головна Life style Перепиши цей заголовок у стилі новини. Крапку в кінці речення не став: Кейт Міддлтон помітили в одному з її улюблених місць (фото)

Перепиши цей заголовок у стилі новини. Крапку в кінці речення не став: Кейт Міддлтон помітили в одному з її улюблених місць (фото)

by Max
Перепиши цей заголовок у стилі новини. Крапку в кінці речення не став: Кейт Міддлтон помітили в одному з її улюблених місць (фото)

Принцеса Уельська, 41-річна Кейт, прийшла на відкриття Національної галереї портретів у Лондоні після трирічного ремонту. Ця галерея є одним з найважливіших місць для неї, оскільки ще на початку свого королівського шляху вона стала його покровителькою.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на People.

Під час відкриття принцесу Кейт зустріла відома художниця Трейсі Емін, якій було доручено створити мистецьке полотно для нових дверей галереї. Це полотно складається з 45 витиснутих латунних панелей, які символізують “кожну жінку впродовж історії”.

Кейт, яка навчалася історії мистецтва разом зі своїм чоловіком принцем Вільямом у Сент-Ендрюському університеті, в минулому називала себе “ентузіастичним аматорським фотографом”.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.