Головна Політика Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною – Генштаб

Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною – Генштаб

by Max
Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною – Генштаб

Генеральний штаб Збройних сил України повідомив про оперативну ситуацію на фронті станом на вечір 24 вересня. Повідомляється, що упродовж доби відбулося 24 бойових зіткнення.

«Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною… На Бахмутському напрямку наші захисники успішно відбили атаки противника в районі східніше Богданівки та південно-східніше Білої Гори Донецької області. Ворог намагався відновити втрачене положення в районі Кліщіївки Донецької області, але успіху не мав», – йдеться у зведенні.

У Генштабі додають, що армія РФ намагалася відновити втрачене положення і в районі Авдіївки Донецької області – безуспішно.

«На Мар’їнському напрямку протягом доби наші захисники успішно відбили 11 атак ворога в районі Мар’їнки Донецької області…На Мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують наступальну операцію. Наші захисники успішно відбили атаки противника в районі Роботиного Запорізької області», – йдеться в повідомленні.

Триває п’ятсот сімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти України.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.