Головна Новини Одна із громад Хмельниччини отримала премію «Prozorro Awards 2023»

Одна із громад Хмельниччини отримала премію «Prozorro Awards 2023»

by Max
Одна із громад Хмельниччини отримала премію «Prozorro Awards 2023»

Сахновецькій сільській раді вдалося зекономити понад половину суми від очікуваної вартості угоди.

У Києві відбулося нагородження переможців премії «Prozorro Awards 2023». Серед замовників, які минулого року продемонстрували найкращі результати у закупівлях – одна із громад Хмельницької області.

Відзнаку у номінації «Найбільш конкурентна закупівля» отримала Сахновецька сільська рада. За перемогу в одному із їхніх тендерів змагалися 33 учасники. Це найвищий показник на платформі у 2023 році. Завдяки високій конкурентності вдалося зекономити 56 тисяч 344 гривні, розповів сайту «Є» начальник відділу фінансів Сахновецької сільської ради Вадим Мельничук.

«У квітні минулого року ми оголосили тендер на закупівлю трьох бензинових генераторів для дитячих садочків. Щоб, за потреби, була безперебійна робота на випадок відключення світла. Як таких, дуже суворих вимог не ставили. Очікувана вартість була 100 тисяч гривень, але під час торгів вдалося знизити її до 43 тисяч 657 гривень», – розповідає Вадим Мельничук.

За його словами, зекономлені кошти спрямували на допомогу українським захисникам.

«За можливості, стараємося допомагати для ЗСУ. Якщо є потреба, закупляємо необхідні речі й обладнання. Кошти, які нам вдалося зекономити на цих торгах, додали до загальної суми на закупівлю монокулярів і квадрокоптерів», – зазначив представник місцевого самоврядування.

Також нагороди отримали ще троє замовників серед органів місцевого самоврядування. За найбільші обсяги закупівель для потреб оборони через Prozorro нагородили Дніпровську міську раду, за рух до максимально обґрунтованих закупівель – Львівську міську раду. Замовником із найбільш конкурентними закупівлями став Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області.

Читайте також: Медики Хмельницького обласного госпіталю отримали відзнаки від Валерія Залужного

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.