Головна Новини Обрати робітничу професію – у Міносвіти запустили додаткову цифрову платформу

Обрати робітничу професію – у Міносвіти запустили додаткову цифрову платформу

by Max
Обрати робітничу професію – у Міносвіти запустили додаткову цифрову платформу

Документи на вступ до українських профтехнічних закладів прийматимуть до кінця вересня.

Заклади професійної освіти у різних регіонах України розпочали прийом документів на навчання. Подати заявку на вступ майбутні студенти можуть до кінця вересня як онлайн через електронний кабінет, так і безпосередньо у самому закладі.

А щоб знайти та обрати необхідний освітній заклад в Україні, Міністерство освіти і науки запустило додатковий сайт – Профтех онлайн, який ставить на меті допомогти абітурієнтам швидко віднайти потрібний їм заклад за регіоном і професією.

Додатково на сайті можна детально ознайомитися про напрями навчання у профтехах, переваги робітничих професій, а також отримати відповіді на поширені питання про вступ, наявність гуртожитків та пільги.

«Профтехи сьогодні активно змінюються. Ми інвестуємо в них як державні кошти, так і партнерські. Створюємо сучасні майстерні із класним обладнанням, додаємо актуальні освітні програми, заохочуємо більше співпрацювати з бізнесом. Усе це заради того, щоб випускники профтехів були конкурентоспроможними на ринку праці», — зазначив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

На сайті представлено і 13 професійних навчальних закладів Хмельниччини. Заяви на вступ можна подати у кілька закладів одночасно й без необхідності складання ЗНО чи НМТ.

«Проте є конкурсний добір – його етапи кожний заклад визначає самостійно. Але зазвичай рейтинг вступників формується за середнім балом шкільного свідоцтва», – зазначили у Міносвіти.

Читайте також: Де у Хмельницькому на електромережах проводитимуть планові ремонтні роботи: графік на 8-12 липня (адреси)

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.