Головна Новини Новий тендер проводять для будівництва притулку для тварин у Хмельницькому

Новий тендер проводять для будівництва притулку для тварин у Хмельницькому

by Max

Будівництво планують завершити до кінця 2024 року.

Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» оголосило торги на нове будівництво нежитлового приміщення по вулиці Заводській, 165 у Хмельницькому. Саме там планують побудувати адміністративне приміщення притулку для тварин. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Нагадаємо, сайт “Є” ще у 2019 році писав про намір міськради створити у Хмельницькому Центр поводження з тваринами. Побудувати його хочуть на вулиці Заводській, 165 (мікрорайон «Ракове»).

В 2019 році Управління житлово-комунального господарства провело тендер на будівництво Центру. В планах було будівництво 30 вольєрів для тварин, ізолятор, господарські будівлі, приміщення охорони та станція біологічної очистки. Також до притулку підведуть електропостачання, водопостачання та водовідведення, облаштують під’їзну дорогу. По всій території встановлять металеву огорожу висотою понад 2 метра.

Угоду щодо будівництва притулку у 2019 році підписали з приватним підприємством “Укр Захід Буд Сервіс”. Сума договору склала 14,9 мільйонів гривень.

Але за цим договором оплатили робіт всього на 3,9 мільйона гривень. В 2021 році був проведений новий тендер.

Як писав у 2021 році на своїй сторінці у Facebook міський голова Олександр Симчишин у притулку планують утримувати понад 450 безпритульних тварин.

За його словами, у притулку будуть адмінбудівлі, ветеринарна клініка, медичний і стерилізаційний блоки.
Роботи планували завершити протягом двох років.

Угоду вартістю 3,5 мільйона гривень підписали з ТОВ “Компанія “Галеон”.

І ось тепер провели коригування проєктно-кошторисної документації та комунальне підприємство оголосило новий тендер. Очікувана вартість робіт 5,45 мільйона гривень.

Аукціон планують провести 22 червня, а будівництво має бути завершене до 2024 року.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.