Головна Новини Нові шкільні автобуси отримали вісім громад Хмельниччини

Нові шкільні автобуси отримали вісім громад Хмельниччини

by Max

Про це розповідає Хмельницький Онлайн

Вони мають замінити автобуси, які на початку масштабної війни передали Луганській і Донецькій областям.

Сьогодні, 25 січня, представникам восьми громад Хмельницької області вручили ключі від нових шкільних автобусів. Які попереднього разу для перевезення дітей передали дев’ять одиниць транспорту. Деталі розповіли у пресслужбі Хмельницької обласної військової адміністрації.

Цього разу по автобусу отримали Антонінська, Зіньківська, Ізяславська, Летичівська, Полонська, Староостропільська та Старосинявська громади. А Городоцька — одразу два автобуси.

Транспорт для перевезення школярів вже не вперше передають навчальним закладам області. Так, наприкінці минулого року по новенькому автобусу отримали Красилівська, Новоушицька, Орининська, Деражнянська й Меджибізька громади. А по два — Тефіпольська й Чемеровецька.

За словами начальника Хмельницької ОВА Сергія Гамалія, після початку масштабної війни Хмельниччина передала 84 шкільних автобуси в Луганську й Донецьку області. Зокрема, їх використовували для евакуації мирного населення. Частина з них все ще використовується, інші — знищені ворогом.

«Тому потреба у придбанні автобусів досі залишається актуальною. Ми й надалі працюватимемо над оновленням автопарку, щоб наші школярі мали можливість безпечно і комфортно дістатися до навчальних закладів», — зазначив Сергій Гамалій.

У пресслужбі ОВА додають, що торік автобуси купували на умовах співфінансування. Майже 58 відсотків суми припадало на кошти державного бюджету, а решта — місцевих. Таким чином було придбано 18 шкільних автобусів для 15 громад. Їхня загальна вартість становить 46 мільйонів 620 тисяч гривень.

Читайте також: Коли і як зараховуватимуть у школи і садочки Хмельницького

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини