Головна Новини Незвичний випуск: цуценята-поліцейські з Хмельницького вирушили в інші міста

Незвичний випуск: цуценята-поліцейські з Хмельницького вирушили в інші міста

by Max

У розпліднику службових собак обласної поліції відбувся перший випуск.

У кінологічному центрі Головного управління Нацполіції в Хмельницької області, на базі якого в листопаді минулого року відкрили розплідник службових собак, відбувся перший випуск. «Суми, Чернігів, Херсон, Черкаси — в ці міста вирушили цуценята з розплідника кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області. Перший «випуск» склав десять цуценят: п’ять бельгійських вівчарок і п’ять лабрадорів», – повідомили в секторі комунікації поліції Хмельницької області.

«За пів року існування розплідника в Хмельницькому вже з’явилось два приплоди цуценят бельгійської вівчарки та лабрадорів. А невдовзі мають народитися цуценята і у німецької вівчарки. Упродовж кількох минулих днів цуценят розібрали до поліцейських кінологічних центрів Сум, Чернігова, Херсона та Черкас», – йдеться в повідомленні поліції.

Як зазначив начальник кінологічного центру Олексій Дяк, перед відправкою всіх оглянув професор Кирило Чумаков. Їм виписали міжнародні ветеринарні паспорти.

Невдовзі мають народитися цуценята і у німецької вівчарки. Фото: ГУНП у Хмельницькій області.

Нагадаємо, розплідник службових собак відкрили у зв’язку з тим, що кінологічні центри та розплідники Нацполіції у зоні активних бойових дій зазнали значних втрат.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: Дизайнерські речі уродженки Дунаєвеччини прикрашають оселі українців й жителів закордоння

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.