Головна Новини Небезпечні онлайн-знайомства, або Як житель Хмельниччини втратив 30 тисяч

Небезпечні онлайн-знайомства, або Як житель Хмельниччини втратив 30 тисяч

by Max

Віртуальна знайома обіцяла повернути позичені гроші, але перестала виходити на зв’язок.

Від шахраїв постраждав 44-річний житель Хмельниччини. Зареєструвавшись на сайті знайомств, він почав спілкуватися зі жінкою. Оскільки вона розповіла про свої проблеми, постраждалий вирішив їй допомогти й позичити гроші. Однак, як виявилося, його обдурили. Тож він звернувся до правоохоронців.

За інформацією сектора комунікації поліції Хмельницької області, віртуальна знайома розповіла постраждалому, що стикнулася з фінансовими проблемами. Й конче потребує грошей для оренди житла. Чоловік вирішив перерахувати їй 30 тисяч гривень, адже жінка обіцяла невдовзі їх повернути. Втім, одразу після цього нова знайома припинила подальше спілкування з ним.

Тепер поліцейські перевіряють наявну інформацію та встановлюють усі обставини події. Принагідно правоохоронці закликають громадян бути обачними під час віртуального спілкування з малознайомими людьми.

Читайте також: Правоохоронці встановили особу шахрайки, яка «ворожила» на великі суми

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.