Головна Новини Не всі школярі сіли за парти: через атаку Хмельниччини постраждали близько 30 закладів освіти

Не всі школярі сіли за парти: через атаку Хмельниччини постраждали близько 30 закладів освіти

by Max

Частина шкіл працює у дистанційному форматі.

Близько тридцяти навчальних закладів пошкоджені в Хмельницькому і навколишніх селах через атаку області ворожими дронами 13 травня. Постраждали приміщення професійно-технічних училищ, школи, садочки.

Як розповів міський голова Олександр Симчишин під час брифінгу, частина шкіл громади сьогодні, 15 травня, не змогла розпочати навчання очному форматі. Там продовжують ліквідовувати наслідки. Тож нині школярі навчаються дистанційно.

За словами посадовця, у Хмельницькому через пошкодження в онлайн-форматі працює школа №20. Ще два навчальних заклади перейшли на дистанційку в Шаровечківському і Олешинському старостинському округах. На відновлення цих приміщень потрібно кілька тижнів. Решта навчальних закладів відновила свою роботу в звичному форматі. 

Також суттєво постраждали будинки культури, всі бібліотеки на території Шаровечківського і Олешинського старостинських округів і декілька бібліотек на території міста.

Крім того, раніше Олександр Симчишин розповів, що рівень пошкоджень після суботньої атаки в сотні разів більший, ніж в попередні рази. Матеріальні збитки вимірюються тисячами об’єктів. Переважно серед пошкоджень будівель вибиті вікна, балкони, дахи, фронтони. У деяких дачних і індивідуальних житлових будинках завалилися частини поверхів.

Звернення від людей про пошкодження господарств надходять і нині. Локації, де приймають заяви громадян, продовжують працювати. За суботу-неділю туди звернулося 1200 громадян, ще понад 300 постраждалих зателефонували на гарячу лінію, сотні звернень надійшли до старост.

Детальніше, як отримати допомогу хмельничанам, помешкання яких постраждало від вибухів, читайте за посиланням.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.