Головна Life style Названо найкращі пропорції ґрунту для розсади огірків: почніть готувати вже зараз

Названо найкращі пропорції ґрунту для розсади огірків: почніть готувати вже зараз

by Max
Названо найкращі пропорції ґрунту для розсади огірків: почніть готувати вже зараз

Майбутній урожай безпосередньо залежить від того, в який ґрунт буде висаджена розсада. Вкрай важливо врахувати потреби конкретно тієї культури, яку ви будете висаджувати. Звичайно, існують загальні вимоги, наприклад, рівень кислотності в ґрунті має бути в межах 6,5-7, у ньому не повинно бути хвороботворних мікробів і насіння бур’янів, важких металів тощо. Однак склад так чи інакше має змінюватися відповідно до потреб рослини, інформує KURAZH.

Агрономи перерахували 4 варіанти, як приготувати ідеальний ґрунт для розсади огірків своїми руками:

  • Торф — 2 частини, перегній — 2 частини, перепріла тирса — 1 частина. На кожні 10 літрів потрібно додати 1 столову ложку попелу, і по 1 чайній ложці сечовини, суперфосфату і сульфату калію.
  • Дернову землю змішати з компостом або перегноєм у пропорції 1:1, а також на відро суміші додати 1 столову ложку золи, 10 грамів сірчанокислого калію і 20 грамів суперфосфату.
  • Торф — 6 частин, перегній — 1 частина, тирса — 1 частина, пісок — 1 частина і 1 частина коров’яку.
  • Змішати дернову землю, торф, перегній і перепрілу тирсу в рівних пропорціях.

Однак якщо ви хочете приготувати універсальну ґрунтову суміш, то візьміть городню землю, перегній або компост, що добре перепрів, торф, тирсу або пісок і змішайте це в пропорції 2:1:1:1 відповідно. А потім, залежно від того, яку культуру ви плануєте висаджувати, додавайте в цей субстрат певну кількість добрив, необхідних рослині.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.