Головна Новини Назавжди 50: у Чорноострівській громаді провели в останню дорогу Василя Ляшка

Назавжди 50: у Чорноострівській громаді провели в останню дорогу Василя Ляшка

by Max

Він помер від смертельних поранень в Бахмутському районі.

У Чорноострівській громаді Хмельницького району попрощалися із захисником, життя якого забрала війна, – 50 річним жителем села Ставчинці Василем Ляшком. В останню дорогу захисника провели учора, 11 березня, повідомляють в Чорноострівській територіальній громаді.

У громаді про Героя розповідають, як про справжнього захисника та чудову людину.

«Ляшок Василь Іванович народився 7 липня 1972 року в селі Ставчинці Хмельницького району. У 1987 році закінчив Ставчинецьку восьмирічну школу та вступив до Чорноострівського профтехучилища. 1990 році був призваний на військову службу в Німеччині. Відслуживши повернувся додому, почав працювати у Хмельницькому. Згодом зустрів дівчину Світлану, з якою і одружився. Подружжя виховало двох доньок Ольгу і Анну. Якими тато завжди тішився та пишався. Василь був надзвичайно добрим та порядним. Людина яка завжди прийде на допомогу. 24 вересня 2022 року був призваний на військову службу в окрема гірсько-штурмову бригаду…», – розповіли про захисника у громаді.

У боях поблизу Роздолівки Бахмутського району Донецької області Василь Ляшок отримав сметрельні поранення… 8 березня серце Героя перестало битися…

Василю Івановичу назавжди залишиться 50… Поховали військового на місцевому кладовищі в селі Ставчинці.
Вічна пам’ять…

Нагадаємо, на Кам’янеччині попрощалися із загиблим захисником Сергієм Дубовим

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.