Головна Life style Навіщо досвідчені господині кладуть крейду в холодильник

Навіщо досвідчені господині кладуть крейду в холодильник

by Max

У досвідчених господинь завжди лежить у холодильнику кілька брусочків крейди. Вони, звичайно ж, не призначені для вживання в їжу, але виконують іншу дуже важливу функцію, інформує KURAZH.

То для чого ж на полицях холодильника залишають крейду? Експерти розкрили секрет. Річ у тім, що крейда здатна швидко вбирати неприємні запахи. Адже вони можуть з’явитися в будь-який момент, навіть якщо випадково трапиться протікання в контейнері або хтось прибере в холодильник продукт зі специфічним ароматом.

У таких неприємних ситуаціях врятує саме крейда. Якщо в холодильнику є кілька брусочків, смердючому запаху не бувати.

Експерти рекомендують покласти крейду в холодильник одразу після того, як ви помиєте пристрій оцтом і приберете всі продукти, що зберігаються без упаковки.

Крім того, крейда не тільки “збере” вже наявний запах, а й запобіжить появі нового, тому можна не прибирати її з холодильника через деякий час. Із завданням “поглинання” неприємних запахів також впораються сіль і хліб.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.