Головна Life style Навіщо досвідчені господині додають у тісто для млинців сметану: хитрість, яку варто знати

Навіщо досвідчені господині додають у тісто для млинців сметану: хитрість, яку варто знати

by Max
Навіщо досвідчені господині додають у тісто для млинців сметану: хитрість, яку варто знати

Смачні млинці – це ідеальний варіант для сніданку або корисного десерту. Існує чимало рецептів приготування цієї страви. Багато залежить від того, які саме млинці ви хочете приготувати. Адже технологія приготування тонких мереживних млинців відрізнятиметься від страви із щільною текстурою.

Навіщо господині додають у тісто сметану

Якщо ви любите балувати себе смачними млинцями з вершковим смаком, варто додати в рецепт сметану. Цей компонент допомагає придбати млинцям приємну щільну текстуру.

Однак варто враховувати, що таку страву можна лише їсти у звичайному вигляді. Для приготування з начинкою сметанні млинці не підійдуть.

Як правильно додавати сметану

На стандартну порцію млинців достатньо взяти столову ложку сметани. Спочатку з’єднуємо вершкове масло, цукор та курячий жовток, а потім уже вводимо кисломолочний продукт.

Такі млинці не тільки мають приємний смак, але й не порвуться під час приготування.

Однак більше однієї ложки сметани додавати до рецепту не варто.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.