Головна Новини Наслідки масованої ракетної атаки для Хмельниччини: що відомо

Наслідки масованої ракетної атаки для Хмельниччини: що відомо

by Max
Наслідки масованої ракетної атаки для Хмельниччини: що відомо

Уламки збитих силами ППО ворожих ракет впали на території кількох громад області.

Проти ночі на 29 грудня росіяни вкотре атакували територію України ударними дронами. Сигнал повітряної тривоги на Хмельниччині пролунав о 1:42 та тривав до 5:34 ранку. Чергова, вже тепер масована ракетна атака, для українців почалася через півтори години: повідомлення про запуск великої кількості крилатих ракет з ворожих бомбардувальників у телеграмі Повітряних Сил ЗСУ з’явилося о 6:34 ранку.

Друга повітряна тривога пролунала на Хмельниччині о 7:03 ранку. Декілька груп ракет пролетіли над Хмельниччиною в напрямку західної частини України. Їх проліт над областю було чутно в одній з громад. В результаті роботи ППО у Городоцькій громаді Хмельницького району пролунали звуки вибухів. Про падіння уламків на території громади та спричинені цим пошкодження повідомили місцеві ЗМІ, посилаючись на коментар начальника відділу цивільного захисту та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Городоцької міської ради Андрія Макогона.

«На території нашої Городоцької громади внаслідок ворожої ракетної атаки пошкоджено дитячий садочок, амбулаторію, бібліотеку, будинок культури, старостат і близько 10 приватних будинків. Ударною хвилею вибиті вікна», — прокоментував Андрій Макогон інфомаційному сайту Городок.city.

На території Городоцької громади внаслідок ворожої ракетної атаки було пошкоджено декілька приватних та комунальних будинків. Фото: Андрій Макогон/Городок City

Інформацію про наслідки підтвердили і в Хмельницькій обласній військовій адміністрації. На своїй сторінці у фейсбуці перший заступник очільника ОВА Сергій Тюрін написав, що під час ранішньої повітряної тривоги в межах області було збито дві крилатих ракети.

«Разом з тим, в кількох громадах області пошкоджено понад 10 приватних домоволодінь, дитячий садочок, будинок культури, бібліотека, старостат. Травмованих та загиблих немає», – зазначив посадовець.

Через кілька годин після терористичної ворожої атаки у Командуванні Повітряних Сил ЗСУ повідомили деталі та розповіли про наслідки.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.