Автор світлини – хмельничанин Сергій Зисько.
Про це розповідає Хмельницький Онлайн
Водинадцяте відбувся масштабний конкурс фотографій, присвячений пам’яткам природи України «Вікі любить Землю». Його проводять з 2013 року.
Наразі триває оголошення цьогорічних переможців, які взяли участь в українській частині міжнародного фотоконкурсу та були визнані експертним журі найкращими у своїх регіонах. І вже відомо, що переможцем номінації «Найкраще фото Хмельницької області 2024» журі конкурсу обрало світлину, зроблену в Наддністрянському заказнику.
На переможній світлині з Хмельницької області – теплий і сонячний пейзаж літнього вечора над річкою Дністер. Така природна гармонія була підловлена фотографом з Хмельницького Сергієм Зиськом.
Як зазначають на сайті конкурсу «Вікі любить землю», загалом на цьогорічний конкурс учасники подали 260 світлин 43-х природних об’єктів Хмельницької області.
Така природна гармонія була підловлена фотографом з Хмельницького Сергієм Зиськом. Фото: wikilovesearth.org.ua
Додамо, торік світлини Сергія Зиська потрапили до міжнародного етапу фотоконкурсу «Вікі любить Землю».
Також нагадаємо, що фото з Хмельниччини увійшло до числа переможців спеціальної номінації «Втрати природи» від фотоконкурсу «Вікі любить Землю». Це світлина під назвою «Розробка кар’єру на Калюсецькій горі» авторства Олександра Захарова, зроблена в урочищі «Щомб» поблизу села Калюсик на Віньковеччині.
Довідково: Фотоконкурс «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) має на меті поповнення інтернет-проектів, що підтримуються Wikimedia Foundation Inc. фотографіями пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду, що знаходяться на території України.
Проводиться конкурс в 34 країнах з різних куточків світу. Усього за роки української частини конкурсу, учасники подали на конкурс понад понад 120 тисяч фотографій. Лише цього року – понад 6 тисяч світлин.
Усі фотографії, надіслані на конкурс, потрапляють до службової категорії Images from Wiki Loves Earth 2020 in Ukraine. Одночасно вони потрапляють до загальної категорії українських пам’яток природи – Natural heritage sites in Ukraine. Таким чином світлини стають надбанням людства – їх може використовувати будь-хто з будь-якою метою, не забуваючи вказати автора і джерело, звідки було взято фотографію.
Читайте також: У селі на Кам’янеччині знайшли єврейський надгробок, якому 400 років: кому його встановили