Головна Новини На війні загинули воїни з Полонного та Нетішина

На війні загинули воїни з Полонного та Нетішина

by Max

У Полонному сьогодні прощаються з Миколою Кукурудзою, а в Нетішині завтра поховають Олександра Деркачука.

Звістки про загибель захисників української землі надійшли на Хмельниччину. Про втрати повідомили у громадах області. У Полонному сьогодні прощаються з Миколою Кукурудзою, а в Нетішині завтра поховають Олександра Деркачука.

«Наша громада знову понесла важку втрату… Ще один захисник повертається додому. На жаль на щиті… Довгих три місяці родина, близькі, друзі, полончани плекали надію на краще, але дива не сталося… 9 червня 2023 року в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув старший сержант Микола Вікторович Кукурудза», – повідомив міський голова Полонного Франц Скримський.

Відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши свій військовий обов’язок, Герой поклав свою голову поблизу населеного пункту Жереб’янка Запорізької області.

Сьогодні Миколу Кукурудзу проводжають в останню дорогу у Полонному.

Микола Кукурудза загинув у червні на Запоріжжі. Фото: зі сторінки Франца Скримського у фейсбуці

Ще одна трагічна звістка надійшла у Нетішин.

«З сумом повідомляємо, чорні та криваві руки російських окупантів обірвали життя Олександра Деркачука 1986 року народження, солдата, гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти військової частини А4574. Він загинув у запеклому бою за Україн 31 серпня на західних околицях Бахмута Донецької області», – повідомили у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

У суботу, 2 вересня, з Героєм прощатимуться у Нетішині.

Олександр Деркачук загинув під Бахмутом. Фото: зі сторінки Нетішинського виконавчого комітету у фейсбуці

Нагадаємо, на російсько-українській війні загинув військовослужбовець Анатолій Свистун, житель села Требухівці. Сумну звістку про полеглого захисника повідомили у Меджибізькій селищній раді.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.