Головна Новини На Шепетівщині ще один храм перейшов до ПЦУ

На Шепетівщині ще один храм перейшов до ПЦУ

by Max

Московський патріархат покинули мешканці села Пліщин.

На Хмельниччині громади продовжують переходити до Православної церкви України. Цього разу відповідне рішення прийняли віряни села Пліщин, що на Шепетівщині. Про це повідомив благочинний Шепетівської округу Хмельницької Єпархії Православної Церкви України Василь Павлюк.

«Шепетівське благочиння Православної Церкви України поповнюється ще однією парафією, яка вирішила покинути ряди московського патріархату і свідомо та впевнено обрати віру і молитву, яка своєю доступністю відкриває розум і серце, наповнює душу благодаттю. Це вже п’ятнадцята громада Шепетівського благочиння, що за період війни проявила свою волю, стійкість у духовній боротьбі з нашим ворогом», – пише священник.

Як повідомив Василь Павлюк, парафіяни села Пліщин одноголосно підтримали рішення приєднатися до Православної Церкви України.

Вчора, 10 квітня, у Хмельницькому ще один храм московського патріархату перейшов до Православної церкви України. Громадські збори цього разу відбулися на території Свято-Георгіївської церкви, що на розі вулиць Франка-Хороброго.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.