Головна Новини На правах реклами Переваги корму Brit для котів

На правах реклами Переваги корму Brit для котів

by Max

Корм Brit – це високоякісний корм для котів, який містить усі необхідні поживні речовини для підтримки здоров’я та благополуччя вашого вихованця

Чому краще годувати кішку кормом

Якщо у вас є кішка або кошеня, і ви годуєте вихованця кормом, то ви напевно помітили, що корм Бріт для котів досить популярний та його можна купити у великій кількості магазинів. Навіть не у спеціалізованих зоомагазинах, а у звичайних супермаркетах. Що можна сказати про цей бренд?

Давайте розглянемо раціон кішки від початку і визначимося, чи добре годувати улюбленця кормом. Навколо цього питання ведеться багато дискусій серед власників котів, оскільки є й ті, хто вважає за краще годувати тварину натуральною їжею. Даний варіант хороший тільки в тому випадку, якщо у господаря кішки є необхідні знання і час розраховувати і планувати раціон улюбленця так, щоб він був повноцінний, збалансований та забезпечував
надходження всіх необхідних речовин до організму тварини. В іншому випадку краще купити корм для котів.

Але не всі хочуть годувати кішку кормом, тому що вважають, що це або дорого, або ж у кормі суцільна хімія. Але корм Бріт для котів розбиває ці стереотипи.

Особливості товарів бренду Бріт

Корм для котів буде хорошим вибором, тільки якщо він повнораціонний і відрізняється хорошим складом. Потрібно, щоб у складі корму переважав білок, бажано тваринний, а також не було шкідливих добавок, наприклад, штучних барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку та консервантів. У кормі хорошої якості, незалежно від того, сухий він
чи вологий, мають бути натуральні складові. У тому числі й консерванти.

Тому корм Бріт для котів хоч і має доступну ціну, відрізняється якісним складом. І особливостями бренду є використання компонентів, які максимально підходять для тварин, що не погіршують їх самопочуття і добре сприймаються організмом вихованця. Це:

 • М’ясо птиці, у тому числі індички, яловичина, оленина, баранина;
 • Свіжа риба та морепродукти;
 • Некрохмалисті овочі та боби;
 • Рис, пшениця та кукурудза в деяких лінійках корму;
 • Натуральні добавки як засіб забезпечення необхідних кішці вітамінів та мікроелементів.

Завдяки такому відповідальному підходу корм Бріт для котів здатний підтримувати здоров’я вихованців та надавати їхньому організму всі важливі компоненти. Це виділяє його серед інших кормів цієї цінової категорії. Адже за ціною корм Бріт не сильно дорожчий за корми економ класу, але за якістю значно відрізняється.

Який купити корм Брит для котів: види та різниця

Корм Бріт для котів поділяється на дві лінійки.

1. Корм Brit Premium;
2. Корм Brit Care.

Корм для котів Brit Premium відноситься до преміум-класу, а Brit Care – це категорія суперпреміум. Обидві лінійки кормів відрізняються високою якістю та добірними продуктами. Але різниця між ними в тому, що в кормі Бріт для котів преміум класу 40% свіжого м’яса та риби, а в кормі Brit Care цих компонентів понад 50%. І відрізняє їх невелика
різниця в ціні.

Купити корм Бріт для котів можна також виходячи з вужчих потреб. Корми обох лінійок представлені у сухому і вологому варіанті, а й у спеціалізації. Наприклад, можна купити корм, орієнтуючись на вік вихованця, дорослий кіт або кошеня, а також якщо потрібно забезпечити спеціальний догляд за станом здоров’я вихованця.

Правильно підібраний корм та дієта дуже часто становлять більше половини успішного лікування та профілактики захворювань. Тому корм Бріт для котів є:

 • Для стерилізованих котів;
 • Для котів із захворюваннями нирок та сечостатевої системи;
 • Для котів із чутливим травленням;
 • Для довгошерстих порід кішок;
 • Для тварин, схильних до повноти;
 • Для котів, що виходять на вулицю;
 • Гіпоалергенний корм для кішок;
 • Для котів з різними захворюваннями, діабетом тощо.

Всі ці корми для кішок мають різні позиції у складі, які роблять їх більш придатними для вирішення конкретної проблеми. У них будуть відрізнятися як корисні добавки, так і баланс жирів, білків і вуглеводів, кількість клітковини тощо. Не варто самостійно вирішувати, що у вашого вихованця та чи інша проблема, і без потреби коригувати його меню. Регулярний огляд ветеринарного лікаря дуже важливий.

Ви можете скласти повнораціонне харчування кота кормами Бріт як у сухому, так і у вологому вигляді. Адже і той, і інший варіант корму виробляються за вивіреною технологією та з якісних компонентів. Або ж ви можете наголосити на сухому кормі, а вологий давати як ласощі або доповнення до раціону. Купити корм Бріт для котів вигідно і просто ви можете в зоомагазині MasterZoo, особисто в стаціонарному магазині, або онлайн на сайті. І оформити товари для тварин з доставкою до будь-якого населеного пункту країни. Це дозволить купити корм Бріт для котів в економній великій упаковці і легко доставити його та інші покупки для вихованця додому.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.