Головна Новини На правах реклами Із Хмельницького — на Мальту. Як український IT-бізнес відкриває для айтівців нові горизонти в умовах війни

На правах реклами Із Хмельницького — на Мальту. Як український IT-бізнес відкриває для айтівців нові горизонти в умовах війни

by Max

У квітні 2022 року, на самому початку повномасштабного вторгнення, понад 300 людей щоденно виїжджало з Хмельницького до кордонів з Польщею. Це були як хмельничани, так і внутрішні переселенці зі східних та північних регіонів України.

Натомість зараз місто приймає значно більшу кількість переселенців, які залишаються у місті на тривалий термін. Так, на початку січня до Хмельницького приїхало понад 3 000 переселенців з Херсонщини. І їхня кількість продовжує зростати — міський залізничний вокзал із 26 листопада щоденно приймає евакуйованих жителів південних регіонів.

Але мова сьогодні піде все ж про релокацію за кордон. До того ж, у дуже незвичному напрямку.

Хочемо познайомити вас з проєктом UA1.LVIV.UA, який працює в напрямку розробки ігор та (частково) геймплених елементів для легальних онлайн-казино. Команда Ua1 — це багатонаціональний колектив, що створює атмосферні ігри «під ключ». Тобто з нуля. Компанія заснована 2021 року у Львові, а згодом було відкрито офіс на острові Мальта. І саме цей момент цікавить нас найбільше!

З початку повномасштабного вторгнення студія UA1.LVIV.UA релокувала понад 20 співробітників разом з сімями на Мальту і повністю перевела їх до мальтійського офісу. Окрім того вже на місці співробітникам допомогли з пошуком житла та адаптацією до життя на екзотичному острові.

Мальта — це дуже нетиповий напрямок релокації для вітчизняних айтівців. Але від цього не менш перспективний за інші. А враховуючи відносно невисоку вартість оренди житла та продуктів, інтерес саме до цього напрямку поступово зростає.

Але до чого ми ведемо?

Річ у тім, що зараз UA1 шукає нових розробників, аніматорів та менеджерів і має декілька відкритих вакансій для спеціалістів з досвідом роботи в напрямку game-розробки. А це чудова можливість не просто спробувати власні сили у перспективній IT-професії, але й отримати змогу комфортно релокуватися за кордон. Якщо ви зацікавлені, залишаємо контакти студії — contact. Всі подробиці та список відкритих вакансій — на сайті.

Мальтійський офіс UA1.LVIV.UA знаходиться у місті Сліма всього за 200 метрів від морського узбережжя. На Мальті купальний сезон відкритий 8 місяців, а впродовж року понад 300 днів — сонячні. Це чудовий варіант релокації з родиною, якщо ви любите теплий клімат та екзотичні морські країни.

Ну і одне з найголовнішого — UA1.LVIV.UA не ставить якихось вимог стосовно поточної локації претендентів. Тому якщо ви живете в Хмельницькому чи області, спробуйте! Ймовірно, це саме ваш шанс отримати цікаву роботу та можливість змінити власне життя на краще. Успіхів!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.