Головна Новини На Луганщині загинув Захисник з Ізяславщини Юрій Дячук

На Луганщині загинув Захисник з Ізяславщини Юрій Дячук

by Max

Герою назавжди залишиться 47 років…

5 квітня, виконуючи військовий обов’язок, на Луганщині загинув 47-річний мешканець села Завадинці Ізяславської громади, старший сержант, стрілець Юрій Миколайович Дячук. Про це повідомляють в Ізяславській міській раді.

«І знову плаче небо над Ізяславщиною… Юрій Дячук вірою і правдою боровся із окупантом за нашу Україну, за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте не вдалось зберегти своє… Безжальна війна забрала не лише його життя, а й мрії, і майбутнє… Це непоправна втрата для родини, Ізяславської громади, Збройних Сил України, Держави», – йдеться у дописі на сторінці громади.

Повідомляють також, що кортеж із тілом загиблого прибуде до його рідного дому в селі Завадинці сьогодні, 10 квітня, орієнтовно о 17.30.

В останню дорогу Героя проводжатимуть 11 квітня об 11:00 в рідному селі.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким… Вічна слава Герою…

Нагадаємо, що у Шепетівській громаді попрощалися з 23-річним Денисом Фурманом

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.