Головна Новини На Красилівщині у приватну власність передали землі ботанічного заказника

На Красилівщині у приватну власність передали землі ботанічного заказника

by Max
На Красилівщині у приватну власність передали землі ботанічного заказника

Аби їх повернути державі, прокуратура звернулася до суду.

Прокуратура Хмельницької області через суд домоглася, аби у державну власність повернули землі ботанічного заказника «Гайдучино», що на Красилівщині. Їх вартість майже 5 мільйонів гривень.

«Встановлено, що Яворовецькою сільською радою прийнято рішення про передачу майже 2 гектари землі у приватну власність для ведення особистого селянського господарства», – зазначають у пресслужбі прокуратури.

Додають, що між тим, у жодному з документів не було зазначено, що частина наданої земельної ділянки є землями ботанічного заказника місцевого значення «Гайдучино», який охороняється як національне надбання, і є складовою частиною світової системи природних територій та об’єктів, що перебувають під особливою охороною.

Передавати такі землі у приватну власність законом заборонено, тож реагуючи на порушення, прокурори звернулись з позовами до суду, в результаті якого землі заказника повернули державі.

Читайте також: Соцвиплати, яких не існує: шахраї використовують нову схему

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.