Головна Новини На Красилівщині попрощалися із загиблим на війні Юрієм Сікалюком

На Красилівщині попрощалися із загиблим на війні Юрієм Сікалюком

by Max

Воїн став на захист рідної землі ще в 2014-му році.

Сьогодні, 24 квітня, жителі Красилівської громади провели в останню дорогу свого земляка, жителя села Чепелівка – Юрія Сікалюка. Про це повідомили у Красилівській міській раді.

«Прощаємось з воїном Юрієм Сікалюком, який ще в 2014 році, не вагаючись, став на захист України, і робив все можливе для визволення рідної землі. Юрій був скромним і щирим патріотом, любив свою батьківщину, і з початком повномасштабної війни, в квітні 2022 року, знову добровольцем пішов на фронт. 19 квітня, під час виконання бойового завдання, загинув, утримуючи нашу фортецю Бахмут…», – зазначила очільниця Красилівської громади Ніла Островська під час прощання з Героєм на площі Незалежності, біля пам’ятного знаку Героям України в Красилові.

Поховали Героя у рідному селі Чепелівка. Фото: з фейсбук-сторінки Красилівської міської ради.

Нагадаємо, Юрій Сікалюк загинув на Донеччині, під час виконання бойового завдання.

У бійця залишилися мама, дружина, двоє синів. Фото: з Фейсбук-сторінки Красилівської міської ради.

Поховали захисника на кладовищі в рідному селі Чепелівка. У нього залишились мама, дружина, двоє синів та велика родина.

Щирі співчуття рідним і близьким… Світла пам’ять Герою…

Нагадаємо, що у Хмельницькому поховали Віталія Болкуна, який загинув у Бахмуті

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.