Головна Новини На Кам’янеччині створили житловий комплекс для переселенців

На Кам’янеччині створили житловий комплекс для переселенців

by Max
На Кам’янеччині створили житловий комплекс для переселенців

Під потреби внутрішньо переміщених осіб відремонтували гуртожиток у Зіньківцях.

У селі Зіньківці Кам’янець-Подільської громади відновили гуртожиток державного навчального закладу «Подільський центр ПТО». Його не використовували впродовж останніх 20 років, а тепер він стане житловим комплексом для внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомив Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Посітко, у приміщенні є можливість поселити 250 людей. Відреставровано 14 житлових блоків з двома-трьома кімнатами. Також є пральні, кухні, спільні простори, інклюзивний перший поверх. Бюджет проєкту склав майже 25 мільйонів гривень грантових коштів.

«Тепер це не просто цифри і факти. А фото – не картинки з інтернету. Так сьогодні виглядає реставрований гуртожиток у селі Зіньківці. Це надзвичайно важлива справа не лише для тих, хто втратив домівки через війну. Але й у цілому для нашої громади. З реалізацією проекту ми хочемо вирішити багато інфраструктурних проблем. Уже розроблена ПКД на ремонт частини дороги в селі, будемо виділяти на це гроші з бюджету за підтримки депутатів», – пише очільник громади.
Також в самому гуртожитку планують облаштувати амбулаторію сімейної медицини та продуктовий магазин.

Проєкт реалізували протягом семи місяців у співпраці із ГО «Металаб» та міжнародними донорськими організаціями.

Так виглядає оновлений житловий комплекс:

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.