Головна Новини На Кам’янеччині створили житловий комплекс для переселенців

На Кам’янеччині створили житловий комплекс для переселенців

by Max

Під потреби внутрішньо переміщених осіб відремонтували гуртожиток у Зіньківцях.

У селі Зіньківці Кам’янець-Подільської громади відновили гуртожиток державного навчального закладу «Подільський центр ПТО». Його не використовували впродовж останніх 20 років, а тепер він стане житловим комплексом для внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомив Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Посітко, у приміщенні є можливість поселити 250 людей. Відреставровано 14 житлових блоків з двома-трьома кімнатами. Також є пральні, кухні, спільні простори, інклюзивний перший поверх. Бюджет проєкту склав майже 25 мільйонів гривень грантових коштів.

«Тепер це не просто цифри і факти. А фото – не картинки з інтернету. Так сьогодні виглядає реставрований гуртожиток у селі Зіньківці. Це надзвичайно важлива справа не лише для тих, хто втратив домівки через війну. Але й у цілому для нашої громади. З реалізацією проекту ми хочемо вирішити багато інфраструктурних проблем. Уже розроблена ПКД на ремонт частини дороги в селі, будемо виділяти на це гроші з бюджету за підтримки депутатів», – пише очільник громади.
Також в самому гуртожитку планують облаштувати амбулаторію сімейної медицини та продуктовий магазин.

Проєкт реалізували протягом семи місяців у співпраці із ГО «Металаб» та міжнародними донорськими організаціями.

Так виглядає оновлений житловий комплекс:

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.