Головна Новини На Хмельниччині зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ

На Хмельниччині зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ

by Max

Втім, він залишається нижчим за епідеміологічний поріг.

На початку року в Хмельницькій області спостерігалося зниження захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції як серед дорослих, так і серед дітей. А протягом четвертого-п’ятого тижнів, з 23 січня до 5 лютого, навпаки кількість хворих збільшилася. Втім, рівень захворюваності залишається меншим за епідеміологічний поріг на 36-47 відсотків. Про це розповіли працівники Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.

За їх інформацією, наразі серед вірусів, які циркулюють на Хмельниччині, переважає грип типу А. На щастя, цьогоріч не зафіксовано летальних випадків, викликаних його ускладненнями. Однак, нагадаємо, наприкінці 2022-го від грипу помер 77-річний чоловік.

Крім, грипу типу А в області також циркулюють коронавірус і респіраторно-синцитіальна інфекція.

Нагадаємо, протягом 3-9 лютого у Хмельницькій області лабораторно підтвердили 431 новий випадок інфікування коронавірусом. Для порівняння, це на 292 хворих більше, ніж попереднього тижня. На жаль, троє мешканців області померли від ускладнень, спричинених COVID-19.

Читайте також: Як хмельничанам допомагають відновлювати пошкоджене житло після обстрілу

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.