Головна Новини На Хмельниччині запрацювала місцева пожежна команда, яку створили з добровольців

На Хмельниччині запрацювала місцева пожежна команда, яку створили з добровольців

by Max
На Хмельниччині запрацювала місцева пожежна команда, яку створили з добровольців

Вогнеборці із Сахкаменю тепер будуть обслуговувати не тільки своє селище, а й додатково п’ять сіл громади.

У селищі Сахкамінь, що на Кам’янеччині, до своїх обов’язків приступила новостворена місцева пожежна команда. У ній разом працюють як представники місцевої пожежної охорони, так і добровольці. Як йдеться у повідомленні пресслужби обласної ДСНС, проєкт вдалося втілити за ініціативи ДСНС Хмельниччини та зусиллями і фінансуванням місцевої влади. Проте головним чинником все ж таки була активна позиція жителів Гуменецької сільської тергромади.

Очолив команду місцевої пожежної охорони рятувальник на пенсії – Іван Височанський. Чоловік
Говорить, що не зміг бути осторонь, коли справа стосувалася порятунку життя та майна мешканців його рідної громади.

Охочих стати вогнеборцями у добровільній пожежній команді було досить багато: команду сформували з найкращих. Тепер вогнеборці будуть обслуговувати найближчі п’ять сіл громади. Сахкамінь – одне з 23 сіл великої громади з 12-тисячним населенням у Кам’янець-Подільському районі, тому наявність додаткової пожежної команди, яка знаходиться поруч і швидко може доїхати на місце виклику, дозволить якісніше рятувати людське майно та надавати необхідну допомогу.

Іван Височанський продовжує розповідати місцевій владі про необхідність таких пожежних команд у громадах, і пропонує з часом збільшувати їх кількість на Хмельниччині.

«Це необхідно для того, щоб кожне підприємство, будинок та навіть кожна сім’я були під надійним захистом надзвичайників», – зазначає начальник пожежної команди Гуменецької сільської тергромади.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: «Зафіксували сейсмічні наслідки»: МАГАТЕ дали оцінку атаки «мопедами» біля Хмельницької АЕС

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.