Головна Новини На Хмельниччині вирок суду отримав чоловік, який обкрадав свого роботодавця

На Хмельниччині вирок суду отримав чоловік, який обкрадав свого роботодавця

by Max
На Хмельниччині вирок суду отримав чоловік, який обкрадав свого роботодавця

Крадіжки 33-річний робітник здійснював систематично, і за півроку встиг додатково «заробити» понад 81 тисячу гривень.

Суд призначив покарання чоловікові, який систематичо обкрадав підприємство у Старокостянтинові. В ході досудового розслідування було встановлено, що він був працівником організації та в період із січня по липень 2022 року встиг винести з підприємства різних речей на суму понад 81 тисячу гривень.

За інформацією Хмельницького райуправління поліції, заява про крадіжку до відомства надійшла від керівництва підприємтва, коли під час проведення інвентаризації виявили нестачу. Загалом 33-річний працівник викрадав автозапчастини та устаткування, демонтував чорний метал, мідь та латунь, які потім здавав до пунктів металобрухту. А загальна сума завданих зловмисником збитків склала понад 81 тисячу гривень.

Нещодавно суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження та визнав 33-річного чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення. За свої дії зловмисник отримав 5 років позбавлення волі, втім суд звільнив його від реального відбування покарання, присудивши 3 роки іспитового строку. Додатково чоловік повинен виплатити підприємству, на якому працював, завдану матеріальну шкоду.

Читайте також: У Шепетівці 16-річний підліток за кілька годин вчинив чотири злочини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.