Головна Новини На Хмельниччині суд покарав чоловіка, який приховав дохід, щоб не платити аліменти

На Хмельниччині суд покарав чоловіка, який приховав дохід, щоб не платити аліменти

by Max

Чоловік не сплачував аліменти майже два роки.

Суд призначив покарання у вигляді ста годин громадських робіт мешканцю Хмельницької області, який не сплачував аліменти. Про це йдеться у вироку Старокостянтинівського районного суду.

За даними суду, чоловік має сплачувати аліменти на утримання сина в розмірі не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно, починаючи з квітня 2013 року і до повноліття дитини.

Але в період з квітня 2020 року по січень 2022 року обвинувачений грошей не сплачував. Він подавав інформацію, що офіційно не працював, до центру зайнятості населення для постановки на облік з метою працевлаштування не звертався, жодної матеріальної допомоги своїй неповнолітній дитині не надав, продуктами харчування та одягом дитину не забезпечив, жодної участі у вихованні дитини не приймав.

При цьому суд встановив, що з 9 квітня 2020 року по 31 липня 2021 року чоловік офіційно працював у будівельній компанії, але приховав дохід та не сплачував аліменти.

За даними суду, борг виплат по аліментах склав для чоловіка 63 тисячі 339 гривень. Свою провину чоловік визнав повністю. Тож суд призначив йому покарання у вигляді 100 годин громадських робіт.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.