Головна Новини На Хмельниччині ще один інтернат відремонтують для розміщення переселенців

На Хмельниччині ще один інтернат відремонтують для розміщення переселенців

by Max

На ремонт будівлі у Мазниках витратять понад чотири мільйони гривень.

Мазниківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, що у Хмельницькому районі, оголосив торги з проведення капітального ремонту. Очікувана вартість становить 4,4 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про капітальний ремонт стаціонарного відділення Мазниківського будинку-інтернату для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб.

Планується замінити покрівлю, вікна, відремонтувати підлогу, виконати електромонтажні та сантехнічні роботи, а також провести благоустрій території. Зокрема, влаштувати вимощення з плитки.

Роботи планують виконати до жовтня 2023 року.

Мазниківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів зазвичай надає соціальні послуги зі стаціонарного догляду одиноким громадянам. Станом на початок року в закладі проживає 51 особа.

На території Деражнянської міської територіальної громади, до якої входить село Мазники, станом на 1 грудня 2022 року офіційно зареєстрували 2808 внутрішньо переміщених осіб, що становить більше як 12 відсотків до місцевого населення громади, з яких 31 людей тимчасово проживає у закладах комунальної власності (школах та садочках).

Раніше сайт “Є” писав, що дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Чайка” Хмельницької міськради уклав кілька угод для проведення ремонту в корпусах, де планується розміщення тимчасово переміщених осіб на загальну суму понад 30 мільйонів гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.