Головна Новини На Хмельниччині ще один інтернат відремонтують для розміщення переселенців

На Хмельниччині ще один інтернат відремонтують для розміщення переселенців

by Max
На Хмельниччині ще один інтернат відремонтують для розміщення переселенців

На ремонт будівлі у Мазниках витратять понад чотири мільйони гривень.

Мазниківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, що у Хмельницькому районі, оголосив торги з проведення капітального ремонту. Очікувана вартість становить 4,4 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про капітальний ремонт стаціонарного відділення Мазниківського будинку-інтернату для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб.

Планується замінити покрівлю, вікна, відремонтувати підлогу, виконати електромонтажні та сантехнічні роботи, а також провести благоустрій території. Зокрема, влаштувати вимощення з плитки.

Роботи планують виконати до жовтня 2023 року.

Мазниківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів зазвичай надає соціальні послуги зі стаціонарного догляду одиноким громадянам. Станом на початок року в закладі проживає 51 особа.

На території Деражнянської міської територіальної громади, до якої входить село Мазники, станом на 1 грудня 2022 року офіційно зареєстрували 2808 внутрішньо переміщених осіб, що становить більше як 12 відсотків до місцевого населення громади, з яких 31 людей тимчасово проживає у закладах комунальної власності (школах та садочках).

Раніше сайт “Є” писав, що дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Чайка” Хмельницької міськради уклав кілька угод для проведення ремонту в корпусах, де планується розміщення тимчасово переміщених осіб на загальну суму понад 30 мільйонів гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.