Головна Новини На Хмельниччині проводять нічні перевірки укриттів

На Хмельниччині проводять нічні перевірки укриттів

by Max

Правоохоронці та рятувальники перевіряють доступність сховищ.

Після подій першого червня, коли в столиці під час ворожої атаки загинули дві жінки і дитина, намагаючись потрапити в укриття, на Хмельниччині ініціювали перевірку своїх сховищ. Сьогодні вночі, 3 червня, нічні перевірки розпочались. Проводять їх рятувальники та поліцейські

Як зауважують в обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій, утримання захисних споруд є не просто формальністю, а важливим фактором безпеки громадян. Тож під час нічних заходів інспекційна група приділяє увагу готовності захисних споруд до їх використання за призначенням, забезпечення безперешкодного доступу до них населення, обладнання необхідним майном, тощо.

Робота у цьому напрямку триває.

Жителі області можуть повідомляти військовій адміністрації про виявлені порушення доступу до укриттів. Про подібні випадки можна повідомити за номером (0382) 76-21-34.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.