Головна Новини На Хмельниччині продовжують забезпечувати житлом багатодітні родини з числа внутрішньо переміщених осіб

На Хмельниччині продовжують забезпечувати житлом багатодітні родини з числа внутрішньо переміщених осіб

by Max

Про роботи, які ведуться керівництвом області у цьому напрямку, розповів заступник начальника Хмельницької обласної адміністрації Володимир Юр’єв.

Одне з нагальних питань для області – забезпечення всіх внутрішньо переміщених осіб житлом. У співпраці з міжнародними фондами на Хмельниччині розпочато багато проєктів, які дають можливість закупити нове або відремонтувати вже чинне житло. Про це під час брифінгу розповів заступник начальника Хмельницької обласної адміністрації Володимир Юр’єв.

За словами посадовця, один з великих міжнародних проєктів був реалізований у Кам’янці-Подільському. У місті за кошти міжнародних фондів – а це майже 26 мільйонів гривень – було відремонтовано гуртожиток. Зараз там знайшли прихисток 280 внутрішньо переміщених осіб.

Більше півтора мільйона євро було отримано від Європейського Союзу для закупівлі нового житла для ВПО, які проживають у Хмельницькому. Зокрема, за ці кошти закуповують будинки для багатодітних сімей. Невдовзі новий дім отримають багатодітні сім’ї з Харківської та Луганської областей. Зараз на території Хмельниччини проживає 623 багатодітні родини з числа внутрішньо переміщених осіб.

«Ми також співпрацюємо з французьким фондом, який допомагає реставрувати житло для потреб цих сімей. В рамках цього проєкту вже було відремонтовано 10 комунальних будинків. Цим проєктом ми намагаємося займатися в індивідуальному порядку, адже розуміємо, що багатодітні сім’ї потребують особливої опіки та допомоги», – зазначив посадовець.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.