Головна Новини На Хмельниччині презентували пересувний стоматологічний кабінет для захисників на передовій(ФОТО)

На Хмельниччині презентували пересувний стоматологічний кабінет для захисників на передовій(ФОТО)

by Max
На Хмельниччині презентували пересувний стоматологічний кабінет для захисників на передовій(ФОТО)

Вже найближчим часом автівка разом із першою бригадою лікарів-стоматологів вирушить на передову, щоб надавати необхідну допомогу українським військовим.

Хмельниччина продовжує допомагати військовим. Вчора, 15 серпня, відбулася передача мобільного стоматологічного кабінету: на цій автівці бригади лікарів-стоматологів з Хмельниччини будуть надавати необхідну допомогу українським захисникам на передовій.

За словами першого заступника начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Тюріна, запит від військових на таку послугу керівництво області отримало під час чергової поїздки на передову. Завдяки спільним зусиллям цей мобільний стоматологічний кабінет вже незабаром вирушить на передову.

«Цього разу підготували допомогу спільно з нашими партнерами – Хмельницькою АЕС та благодійними організаціями «Захисти Хмельниччину» і «Злагода», – зазначає Сергій Тюрін. – Ми також організували кілька бригад хмельницьких лікарів-стоматологів, які безпосередньо і будуть надавати необхідні стоматологічні послуги».

Кошти на придбання автівки збирали працівники Хмельницької АЕС. Як розповідає генеральний директор підприємства Андрій Козюра, в першу чергу необхідно було знайти транспортний засіб, який би підійшов для переобладнання. Орієнтовна вартість самого автомобіля – близько восьми тисяч доларів, також додаткові кошти було витрачено на придбання необхідної комплектації. Матеріали й обладнання купували та отримували у різний спосіб: гроші збирали через благодійну організацію, також отримували обладнання від партнерів-благодійників.

«Користуючись нагодою, хочу подякувати нашій обласній військовій адміністрації, тому що це дуже гарна ініціатива. І колектив нашої атомної станції завжди підтримує подібні речі, – говорить Андрій Козюра. – Від початку повномасштабного вторгнення нашим колективом вже було зібрано 190 мільйонів гривень на потреби Збройних сил України. Тому для нас це ще один проєкт, який вдалося реалізувати, і ми будемо продовжувати допомагати».

Поточним необхідним ремонтом майбутнього мобільного стоматологічного кабінету займалася спеціалізована майстерня з переобладнання автомобілів.

«Хмельницька обласна військова адміністрація звернулася до нас з проханням обладнати придбаний мікроавтобус під мобільну стоматологію, оскільки це є нашою фаховою роботою. В координації з лікарями-стоматологами ми зробили поточний необхідний ремонт автівки, допомагали встановлювати крісло та необхідні меблі всередині фургону. А також встановили необхідну енергосистему та сантехнічне обладнання», – розповідає Віталій Савчук, керівник майстерні.

Окрему подяку під час презентації мобільного стоматологічного кабінету висловили лікарям-стоматологам Хмельниччини, знання та допомога яких в короткі терміни дозволила обладнати мобільний кабінет всім необхідним обладнанням. Завдяки цьому в автівці можливо надавати весь спектр стоматологічних послуг: від звичайного лікування до складних хірургічних операцій.

Читайте також: У Новій Ушиці за право оренди землі для будівництва АЗС пропонують два мільйона гривень

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.