Головна Новини На Хмельниччині найбільше подорожчали овочі

На Хмельниччині найбільше подорожчали овочі

by Max

Але дещо знизилися ціни на олію та яйця.

Протягом лютого на Хмельниччині ціни на харчі й безалкогольні напої зросли на майже на один відсоток. Найбільше продовжують дорожчати овочі. Також фіксується зростання вартості риби, масла та ще кількох продуктів. Про це свідчить останнє дослідження Головного управління статистики у Хмельницькій області.

Отож, минулого місяця овочі здорожчали на 13,2%. Крім того, в межах 6,6-2,2% підвищились ціни на маргарин, м’ясо птиці, рибу та продукти з риби, масло, кондитерські вироби з борошна, на 1,3-0,3% — на кондитерські вироби з цукру, сири, цукор, молоко, безалкогольні напої, фрукти.

Водночас на 7,6-0,4% знизились ціни на сало, продукти переробки зернових, рис, яловичину, свинину, яйця, соняшникову олію, кисломолочну продукцію.

Подорожчання спіткало й цигарки та алкогольні напої. Вони зросли у ціні на 1,6% та 1,2% відповідно.

«Зниження тарифів на 0,3% зумовлено здешевленням твердого палива на 2,8%. Натомість підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 0,7% спричинило подорожчання послуг лікарень на 2,2%. Крім того, ціни на фармацевтичну продукцію зросли на 0,6%», — зазначили представники обласного управління статистики.

Читайте також: Посівна під час війни: як ситуацію з майбутнім урожаєм оцінюють експерти

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.