Головна Новини На Хмельниччині через негоду залишаються знеструмленими майже 4 тисячі споживачів

На Хмельниччині через негоду залишаються знеструмленими майже 4 тисячі споживачів

by Max

Енергетики продовжують працювати над ліквідацією наслідків стихії.

На Хмельниччині сильний вітер, який вирував напередодні 21 лютого, спричинив обриви проводів електромереж у деяких громадах області. Енергетики наразі продовжують ліквідовувати наслідки стихії. Як повідомив голова Хмельницької військової адміністрації Сергій Гамалій, досі залишаються знеструмленими 3757 споживачів.

«Внаслідок несприятливих погодних умов (сильних поривів вітру) знеструмленими залишаються 3757 споживачів. Енергетики продовжують працювати над ліквідацією наслідків стихії», – зазначив посадовець.

Разом з тим, додамо, що на сьогодні не заплановано погодинних відключень споживачів від електроенергії. Про це повідомили в АТ «Хмельницькобленерго».

«На середу НЕК «Укренерго» не встановлює дозволену величину навантаження Хмельницькій області», – зазначили в товаристві.

Нагадаємо, що перевірити актуальні відключення, дізнатися очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії у випадку знеструмлення можна на сторінці «Відключення» https://hoe.com.ua/page/informatsija-vidkljuchennja.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.