Головна Новини На Донеччині загинув захисник з Шепетівщини

На Донеччині загинув захисник з Шепетівщини

by Max

Не стало В’ячеслава Ковальчука з Берездівської громади.

Хмельниччина втратила ще одного патріота і свого захисника. Захищаючи територіальну цілісність, внаслідок мінометного обстрілу на території Донецької області, загинув Ковальчук В’ячеслав Віталійович. Він був жителем села Хвощівка, що на Шепетівщині. Про втрату повідомляють на сторінці Берездівської територіальної громади.

«Доземно вклоняємося матері Героя за те, що виховала Патріота й справжнього Захисника України! Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Героя завжди будуть сильнішими за смерть», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на війні загинув захисник України Олег Похилінський. Чоловік теж був з Шепетівщини. Він поліг при виконанні бойового завдання поблизу села Терни Лиманського району внаслідок танкового удару.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.