Головна Новини На Донеччині загинув Віктор Заремба зі Шепетівського району

На Донеччині загинув Віктор Заремба зі Шепетівського району

by Max

Він боронив Україну з 2014 року.

У Лимані Донецької області загинув мешканець села Городище Судилківської громади Віктор Заремба. Про втрату земляка розповіли представники сільської ради.

За їх словами, Віктор Юрійович народився у 1982 році в селі Городище. Там навчався у місцевій школі й запам’ятався як відповідальний, активний у житті школи та класу юнак. Опісля здобував освіту в авіаційному коледжі у Слов’янську. До початку російсько-української війни працював у Києві на ремонтних роботах.

У 2014 році Віктор Заремба пішов добровольцем на фронт. Захищав країну на Донеччині та Луганщині. Зокрема, брав участь у боях за Донецький аеропорт.

Герой став на захист України й після початку масштабної війни. З 25 лютого минулого року він був старшим солдатом 88-го батальйону територіальної оборони. В його лавах Віктор Юрійович захищав Сумщину, Охтирку, Бахмут, Слов’янськ і Лиман. На жаль, в останньому 11 березня Віктор Заремба загинув.

«У Віктора залишилися батьки, дружина з сином. Він був люблячим сином, чоловіком, батьком, активним жителем громади. Про церемонію прощання з Героєм і чин похорону буде повідомлено додатково», — зазначили у Судилківській сільській раді.

Читайте також: У запеклому бою загинув 25-річний Максим Калашніков з Кам’янця-Подільського

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.