Головна Новини На Деражнянщині попрощалися з бійцем Анатолієм Рудиком

На Деражнянщині попрощалися з бійцем Анатолієм Рудиком

by Max

Захисник загинув 11 лютого, боронячи країну від російських окупантів.

Учора, 23 лютого в Деражні жителі громади провели в останню земну дорогу свого земляка – Анатолія Рудика. Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав керівник громади Андрій Ковпак.

«Прощалися з загиблим захисником України, нашим земляком-деражнянцем – Рудиком Анатолієм Вікторовичем. Війна забрала ще одного величного українця, який став на захист України та заплатив за це найвищу ціну», – повідомив голова громади.

Сайт «Є» раніше повідомляв, що Анатолій Рудик багато років життя віддав службі в органах внутрішніх справ. Чоловік з перших днів повномасштабного вторгнення російських загарбників на нашу землю, не зміг залишатись осторонь та пішов захищати Батьківщину.

Поховали Героя на місцевому кладовищі  Фото: З Фейсбук-сторінки Андрія Ковпака

Свого Героя деражнянці та мешканці навколишніх сіл громади, рідні, друзі, знайомі, колеги зустріли на колінах. Попрощалися із загиблим земляком з усіма військовими почестями.

Вічний спокій боєць знайшов на Алеї Слави на місцевому кладовищі.

Вічна пам’ять Герою та всім, хто поклав життя за Україну… Щирі співчуття родині і близьким загиблого…

Нагадаємо, що на війні загинув Олег Сідлецький з Новоушиччини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.