Головна Новини Мешканці Хмельниччини можуть вступити до «Гвардії наступу» для посилення Сил оборони

Мешканці Хмельниччини можуть вступити до «Гвардії наступу» для посилення Сил оборони

by Max

До штурмових бригад запрошують вступати добровольців.

В Україні оголосили формування додаткових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби – «Гвардія наступу». Основа бригад – офіцери та солдати з бойовим досвідом. Їх поповнення відбуватиметься винятково з добровольців.

Про особливості формування і функціонування «Гвардії наступу» сьогодні, 3 лютого, під час брифінгу розповіли у Хмельницькій військовій адміністрації керівники відповідних силових структур області.

«Загальна ідея, що ці бригади мають бути сформовані з людей патріотично-налаштованих. Тих, які добровільно йдуть в лави Збройних Сил України. Керівництво буде складатися з офіцерів, які мають бойовий досвід ще з 2014 року», – зазначив голова ОВА Сергій Гамалій.

Всього буде вісім таких бригад. Бригада поліції під назвою «Лють», бригада прикордонників «Сталевий кордон», інші шість – бригади Нацгвардії. Для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, передбачені для військовослужбовців та поліцейських.

На Хмельниччині записатися до «Гвардії наступу» можна через підрозділи ЦНАПів:

  • Хмельницький, вул. Соборна, 16;
  • Хмельницький, вул. Грушевського, 86;
  • Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1;
  • Шепетівка, вул. Островського, 6.

«Штурмова бригада «Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» – підрозділи поліції, яких об’єднала «Лють». Це – бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. Буча, Ірпінь, Херсон, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Ямпіль і Бахмут – міста, які загартували бойовий дух кожного нашого воїна», – розповідає начальник Нацполіції в Хмельницькій області Руслан Герасимчук.

Бригада «Сталевий кордон» – 15-й мобільний прикордонний загін. «Його структура подібна, як і в усіх силових структурах. Це механізовані підрозділи на броньованій техніці, артилерійські підрозділи, зенітно-ракетні підрозділи, аеророзвідка, які пройдуть певну підготовку і будуть спроможні виконувати завдання як з посилення державного кордону, так і безпосередньо по відновленню наших територій на сході та півдні нашої держави. Основу бригади складають військовослужбовці, які мають бойовий досвід, які обороняли Маріуполь, «Азовсталь». Очолює підрозділ Падитель Валерій Борисович», – говорить ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Хмельницького Олександр Луцький.

«Наша держава готується остаточно вигнати окупантів з української землі. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності. Нацгвардія почала формування шести штурмових бригад. Вони мають посилити наші сили у майбутньому», – додає командир військової частини 3053 Богдан Богдан.

Усю детальну інформацію про «Гвардію наступу» можна дізнатися за посиланням.

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини