Головна Політика «Маємо пришвидшувати події» – Зеленський про постачання зброї

«Маємо пришвидшувати події» – Зеленський про постачання зброї

by Max

На засіданні ставки Верховного головнокомандувача 29 січня обговорювали, зокрема, характер дії російських військ, повідомив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 29 січня.

«Керівник розвідки доповів про те, як ситуація може змінитися найближчим часом. Робимо все, щоб наш тиск все ж переважив штурмові можливості окупантів. І дуже важливо при цьому зберігати динаміку оборонної підтримки від наших партнерів», – сказав він.

Читайте також: Ігнат: Україна очікує отримати від партнерів 24 сучасних винищувачі

За словами президента, одним із ключових чинників у війні залишається швидкість постачання зброї:

«Росія сподівається затягнути війну, виснажувати наші сили. Отже, ми маємо зробити час нашою зброєю. Маємо пришвидшувати події. Пришвидшувати постачання й відкриття нових потрібних збройних опцій для України».

Зеленський нагадав про «вагомі оборонні результати» у взаєминах, зокрема, зі Сполученими Штатами, Німеччиною, Польщею, Канадою і Бельгією протягом тижня, що минає.

«Наступний тиждень маємо зробити не менш сильним для нашої оборони», – додав він.

Читайте також: У Кремлі відреагували на надання Україні сучасних танків

25 січня президент Джо Байден оголосив, що Сполучені Штати нададуть Україні 31 танк M1 Abrams.

Також уряд Німеччини погодився надати Україні бойові танки Leopard 2 для двох батальйонів. Як перший крок Німеччина надасть 14 танків зі складів Бундесверу. Берлін також забезпечить логістику та боєприпаси. Крім того, Німеччина видасть відповідні дозволи партнерам, які мають бажання передати Україні танки цієї моделі з власних складів. Низка європейських країн заявили про намір надати Україні ці танки.

За словами президента України Володимира Зеленського, у «танковій коаліції» вже є 12 країн.

У Білому домі заявили, що надання Україні танків Abrams «займе багато місяців».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.