Головна Life style Мати Брітні Спірс розлючена через розлучення доньки із третім чоловіком: подробиці сімейної драми

Мати Брітні Спірс розлючена через розлучення доньки із третім чоловіком: подробиці сімейної драми

by Max
Мати Брітні Спірс розлючена через розлучення доньки із третім чоловіком: подробиці сімейної драми

Мати Брітні Спірс, Лінн, обурена розлученням дочки зі своїм третім чоловіком Семом Асгарі та виражає бажання, щоб дочка повернулася жити з нею.

Як пише KURAZH, про це повідомляє Daily Mail.

Всього через день після оголошення про розлучення 29-річний Сем Асгарі, який проживав разом з Брітні лише 14 місяців, мати Лінн висловила своє невдоволення вчинками свого зятя.

В одному зі своїх інтерв’ю інсайдер, знайомий з сім’єю Спірс, розповів, що 68-річна Лінн вельми обурилася через поведінку Сема, особливо зважаючи на обіцянку йому підтримувати Брітні як у хворобі, так і у здоров’ї, коли вони одружилися.

Після того, як Сем покинув особняк Брітні, вартістю 11,8 мільйона доларів, Лінн тепер старається переконати свою 41-річну доньку повернутися в рідне місто Кентвуд, штат Луїзіана, щоб вона могла знайти спокій та одужати.

Один із джерел, пов’язаних з родиною, заявив, що Лінн настільки переймається ситуацією, що благає Брітні покинути Лос-Анджелес, яке вона називає “токсичним”, і знову приєднатися до сім’ї в Луїзіані, де їй буде краще.

Сем і Брітні одружилися під великими надіями в її оточенні, сподіваючись, що він позитивно вплине на неї. Однак зараз батьки Брітні мають інше враження від нього.

Одне з джерел відзначає, що Асгарі вже кілька місяців тому вирішив розлучитися і перестав боротися за відновлення їхнього шлюбу. Він проводив багато часу граючи у відеоігри, і це свідчить про його небажання боротися за відносини.

За інформацією TMZ, із посиланням на джерела, безпосередньо обізнані про вміст шлюбного документа, Сему не світить зовсім нічого. Однак є вагома причина, з якої Брітні буде змушена виписати йому солідний чек.

“Сем не отримує жодних виплат у разі розлучення. Зокрема, шлюбний контракт не дозволяє йому отримувати подружню підтримку. Він може залишити собі подарунки, які подарувала йому Брітні, і його машини, але не більше за це”, — зазначає видання.

У документі є “розширене застереження про конфіденційність”, що забороняє Сему говорити про свої стосунки зі співачкою.

Однак адвокат Асгарі, Ніл Герш, подав документи на розлучення з проханням про подружню підтримку. Із огляду на те, що шлюбний договір унеможливлює таку підтримку, крок Герша сигналізує про виклик, адже є й інші елементи заяви про розлучення, які він у так намагатиметься обійти, у тому числі й пункт про нерозголошення.

TMZ, посилаючись на свої численні джерела, наголошує, що Сем знає про Брітні надто багато, і йдеться не тільки про їхні стосунки, а й про суперечки, проблеми, судові моменти, і якщо з’явиться загроза, що якась інформація може стати надбанням громадськості, Спірс “із радістю заплатить” Асгарі, щоб він мовчав.

“Наші джерела повідомляють, що адвокати Брітні та Сема проведуть переговори, і в підсумку вона випише йому чек на кілька сотень тисяч доларів, і на цьому все. Частина цієї угоди включатиме пункт про конфіденційність, що вимагає від Сема повернути всі гроші, які він отримає, якщо він порушить його”, — підкреслює таблоїд.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.