Головна Новини «Мамо, я пішов на війну»: хмельничани попрощалися з загиблим на фронті добровольцем

«Мамо, я пішов на війну»: хмельничани попрощалися з загиблим на фронті добровольцем

by Max

У місті похоронили Віктора Здибеля.

Хмельницький втратив на війні ще одного Героя. Сьогодні, 27 лютого, в останню путь у місті провели Віктора Здибеля. Як повідомляється у сюжеті ТРК «Місто», він пішов на фронт добровольцем. Загинув військовий на Луганщині. Поховали Героя на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове. Йому назавжди залишиться 48 років.

«Мамо, я пішов на війну. Я ж служив у Нацгвардії. То хто піде воювати? Я», – згадує слова свого сина пані Надія під час прощання з ним. Жінка називає полеглого воїна найкращою дитиною. Розповідає, що його всі знали, а він ніколи нікого не образив.

Попрощатися з захисником прийшли рідні та друзі воїна, однокласники, знайомі, військові товариші.

«Я познайомився з ним у військкоматі, коли нас розподіляли по підрозділах. Далі наше спілкування було тісніше на Харківщині. Ми вже були у військовому батальйоні, заступали разом на позиції, – ділиться побратим Віктора. – Він загинув від пострілу танку на Луганщині під Кремінною. Багато хлопців на нього рівнялися. Він просто своїм характером, своєю поведінкою показував іншим, як це має бути».

Додамо, у  Хмельницькому завтра попрощаються з загиблими через обстріл рятівниками.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.