Головна Новини Майже 9 місяців зниклі безвісти: Хмельниччина втратила ще двох захисників

Майже 9 місяців зниклі безвісти: Хмельниччина втратила ще двох захисників

by Max
Майже 9 місяців зниклі безвісти: Хмельниччина втратила ще двох захисників

В області попрощаються з воїнами, які загинули влітку минулого року на Донеччині.

На Хмельниччину продовжують надходити трагічні звістки. Стало відомо про загибель двох захисників, які полягли на фронті наприкінці липня минулого року. Майже дев’ять місяців їх вважали зниклими безвісти. Тепер офіційно повідомили про їхню смерть.

Про втрату воїна з Кам’янеччини Ніколаєва Сергія Миколайовича написав голова районної ради Михайло Сімашкевич. Герой загинув 29 липня 2022 року під час виконання службового обов’язку біля Авдіївки Донецької області. 

«Сергій Ніколаєв народився 4 серпня 1969 року у селі Шебутинці. Проживав у селі Зелені Курилівці. Навчався у Шебутинецькій та Зеленокуриловецькій школах. У загиблого залишились дружина, діти, онуки. Щирі співчуття рідним і близьким», – пише Михайло Сімашкевич.

Також сумна звістка з фронту сколихнула Війтівецьку громаду. На щиті повертається до рідного дому воїн, мешканець села Війтівці Боровський Павло Іванович. Герой загинув, виконуючи свій військовий обов’язок 30 липня 2022 року в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Завтра, 14 квітня, орієнтовно у другій половині дня тіло загиблого захисника буде доставлено у громаду. Про час буде повідомлено додатково. Похорон Героя відбудеться 15 квітня об 11.00 в селі Війтівці. Поминальна панахида буде звершена об 11:30 у місцевому храмі. Поховають загиблого на новому кладовищі села Війтівці.

Читайте також: На війні загинули двоє захисників з Хмельниччини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.