Головна Новини Лижна акробатика. Троє хмельничанок – серед найкращих в Україні

Лижна акробатика. Троє хмельничанок – серед найкращих в Україні

by Max
Лижна акробатика. Троє хмельничанок – серед найкращих в Україні

У Буковелі пройшли змагання з фристайлу.

На Івано-Франківщині завершився чемпіонат України з фристайлу (акробатика) серед дорослих, юнаків та дівчат. І одразу три спортсменки з Хмельницького здобули медалі.

Безумовно, фавориткою змагань серед жінок була учасниця чотирьох Олімпійських ігор Ольга Полюк із Хмельницького. І наша спортсменка стала чемпіонкою України!

А ось у змаганнях серед дівчат були певні несподіванки. «Аліса Іванів та Маргарита Камінська займаються лижною акробатикою лише з осені минулого року, – розповів сайту «Є ye.ua» Сергій Ремез, голова Хмельницького обласного осередку Федерації лижного спорту України. – Їх тренують Ольга Полюк та Юрій Преображенський. І для дівчат, яким лише 10-11 років, це були взагалі перші змагання».

Аліса Іванів стала срібною призеркою чемпіонату України. А потім у парі з Маргаритою Камінською хмельницькі дівчата вибороли третє командне місце.

Читайте також: Михайло Романчук завершив змагання на чемпіонаті світу з плавання

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.